Nawigacja

Hierarchia artykułów
Articles Home » Wyniki regat » f) Wyniki - 2013 » 24-25.08.2013 - Mistrzostwa Polski Klasy Puck

24-25.08.2013 - Mistrzostwa Polski Klasy Puck




Załogi biorące udział w regatach w kolejności zajętych miejsc

22
Krzysztof Stromski
Joanna Walczak
Kacper Frąckowiak

11
Bartosz Sawostjanik
Artur Górski
Piotr Leszczyński

19
Jacek Tracz
Jarosław Wróblewski
Magdalena Góralska

16
Maciej Twarowski
Robert Owczarz
Monika Janus

18
Jacek Ludwiczak
Krzysztof Formella
Kamil Stromski

36
Andrzej Romanowski
Mariusz Walczak
Dominika Sobiegraj

32
Andrzej Hoszko
Adam Sierżęga
Tadeusz Sierżęga

9
Mirosław Zając
Jakub Lewicki
Robert Wiśniewski

5
Marcin Styborski
Krzysztof Ossowicki
Paweł Cieślak

3
Jarosław Damaszke
Kazimierz Kowalski
Jerzy Wyczyński

6
Piotr Czyż
Tomasz Zatorski
Tomasz Sosnowski

20
Ryszard Kwiatkowski
Andrzej Muchowski
Grzegorz Mikołajczyk

34
Tomasz Taborek
Michał Kozłowski
Damian Matkiewicz

4
Wojciech Balsewicz
Ariusz Kasprzak
Mateusz Trafalski

37
Jerzy Filipowicz
Beata Frąckowiak
Filip Frąckowiak

7
Sławomir Niewiarowski
Jacek Zyskowski
Wojciech Zaród

30
Jarosław Siuta
Jarosław Uściński
Michał Dumania

33
Jakub Grabski
Krzysztof Grabski
Andrzej Drąg

15
Jacek Reszczyński
Stanisław Ekman
Paweł Musiał

23
Sławomir Rudnicki
Tomasz Herbasz
Przemysław Kozioł

10
Marek Falkowski
Marek Lesz
Paweł Falkowski

24
Krzysztof Mariański
Łukasz Drozdowski
Joanna Mariańska

8
Wojciech Opajdowski
Dariusz Szarek
Joanna Wolińska

14
Henryk Wojtkowiak
Piotr Stochmal
Bartosz Mołczan

26
Andrzej Mikołajczyk
Alicja Szwedkowicz
Michał Gieruszczak

Napisane przez Administrator dnia wrzesień 12 2016 700 czytań · Drukuj
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się , żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?

Kalendarz
Maj 2019

Nd Pon Wt Śr Czw Pt So
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31

Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło